Rozšiřující moduly

  • Přídavné moduly jsou určeny k osazení do speciálního slotu v docházkových terminálech nebo přístupových jednotkách pro rozšíření jejich možností nebo použití ve speciálních aplikacích.
  • Do každého terminálu lze osadit pouze jeden rozšiřující modul. Moduly OTX a OEZS nelze kombinovat s připojením ER80.
Objednací kód Popis
OEZS1 Přídavný modul k propojení do EZS rozhraním WIEGAND. Používá se k přenosu kódu karty do ústředny EZS, kde probíhají činnosti dle nastavených práv.
Např.: při příchodu prvního zaměstnance se provede odstřežení objektu.
Ústředna musí být vybavena vstupním portem pro čtečku WIEGAND.
OTX1 Přídavný modul pro výstup dat přes rozhraní RS232C. Přes tento modul mohou být odesílána data o  přiloženém ID médiu a jménu osoby pro další zpracování. Typické použití např. pro titulkovač kamerového systému, kde obrazový záznam doplní titulky s informacemi o zaznamenané osobě.
OCAM Přídavný modul docházkových terminálů pro snímání identifikované osoby. Tento modul pomocí kamery snímá identifikovanou osobu a obrazová data ukládá do databáze pro pozdější kontrolu. Je možné také ON-LNE monitorování přes webový prohlížeč.

 

Moduly pro speciální a zakázkové aplikace

Objednací kód Popis
GSM

Externí bezdrátový GPRS/EDGE router, který umožní přenos dat přes mobilní datovou síť. Pro přenos dat je potřeba datová SIM karta s pevnou veřejnou IP adresou. Komunikace s terminálem je prováděna standardně, stejně jako by byl instalován v klasické počítačové síti. Možno použít se všemi typy terminálů s TCP rozhraním.


Periferie

  • Přídavná zařízení pro systémy ACS-line.
  • Zařízení pro práci s čárovými kódy zejména ve stravovacích a skladových aplikacích nebo v systémech sběru výrobních dat.
  • Dle aktuální nabídky a požadavků.
 Ke stažení
 Rozšiřující moduly - katalogový list stáhnout [PDF]Fotografie

Servisní podpora

Konfigurátor

E-shop

Kontakty

Potřebujete poradit s výběrem správného výrobku? Kontaktujte nás.

ESTELAR s. r. o.
Palackého 744/1, 769 01 Holešov

Tel.: +420 573 394 894
Tel.: +420 571 117 858
E-mail: obchod@estelar.cz

↑ nahoru