Rozšiřující moduly

  • Přídavné moduly jsou určeny k osazení do speciálního slotu v docházkových terminálech nebo přístupových jednotkách pro rozšíření jejich možností nebo použití ve speciálních aplikacích.
  • Do každého terminálu lze osadit pouze jeden rozšiřující modul (např. OEZS1), který nelze kombinovat s připojením ER80.
Objednací kód Popis
OEZS1 Přídavný modul k propojení do EZS rozhraním WIEGAND. Používá se k přenosu kódu karty do ústředny EZS, kde probíhají činnosti dle nastavených práv.
Např.: při příchodu prvního zaměstnance se provede odstřežení objektu.
Ústředna musí být vybavena vstupním portem pro čtečku WIEGAND.
BIAS Doplňující modul pro definování klidového stavu sběrnice G-link (RS485), použítí se na vzdáleném konci sběrnice, kde u poslední jednotky nastaví správné napěťové úrovně datových vodičů.
OTMP Přídavný tamper modulu (infra optické snímání) pro hlídání neoprávněné manipulace se čtečkou, pro četčky EDK4x-RS-OEM.
FTxxx-POE Rozšiřující modul pro terminály FT500 pro přímé napájení PoE z aktivního switche (48 V DC), nelze doplnit dodatečně, zadejte při objednávce terminálu.
CTA03 Expander pro připojení více čteček do jednoho portu řídíví jednotky nebo pro převody datových formátů (např. WIEGAND na USB nebo RS232), možno využít také jako opakovač signálu k prodloužení vzdálenosti čtečky od řídící jednotky.
TEPLOMER Bezkontaktní infra teploměr s optickou a hlasovou alarmovou funkcí. Rychlé měření tělesné teploty pro kontrolovaný pohyb osob. Lze připojit k docházkovému terminálu FT500 nebo přístupovým jednotkám.

 

Měření ESD

měření ESDVe spolupráci s programem Docházka je možné použít terminály FT500 pro měření ochrany před elektrostatickým výbojem (obuv, oděv) při vstupu do prostor vymezených pravidly ESD. Ve spojení s turniketem kontroluje terminál průchod do prostor podle nastavených paramentrů.

Pro samotné měření je možnépoužít libovolné testovací zařízení, které na výstupu disponuje rozpínacím kontaktem. V případě zájmu žádejte podrobnější informace.

Generátor kontrol

Generátor namátkových kontrol zaměstnanců. Modul se instaluje mezi terminál a turniket. Podle nastavené četnosti bude náhodně (nestranně) vybráno procento osob, které se musí podrobit kontrole při odchodu z práce.

RDM4 obsahuje vstup pro signál od řídící jednotky či terminálů, kterým se aktivuje vstupní relé. Nesepne však v případě výběru ke kontrole, kdy naopak bude aktivováno druhé relé pro signalizaci provedení kontroly. Na druhé relé může být napojena například siréna nebo světelná signalizace.

Měření tělesné teplotyteploměr

Měření a vyhodnocení slouží pro monitoring osob a plně kontroluje vstup i výstup do vymezeného prostoru. Před vstupen je provedena identifikace osoby kartou/čipem na terminálu/čtečce a poté v časovém limitu musí proběhnout měření. Při positivním výsledku (teplota < 37°C) je následně umožněn vstup.

Ve spojení s našim docházkovým terminálem FT500 a programem ADS4 zajistíte aktivní kontrolu vstupu nemocných osob včetně elektronicky zpracováné evidence.
Podívejte se na videoukázka použití teploměru.

Fotografie

Servisní podpora

E-shop

Kontakty

Potřebujete poradit s výběrem správného výrobku? Kontaktujte nás.

ESTELAR s. r. o.
Palackého 744/1, 769 01 Holešov

Tel.: +420 573 394 894
Tel.: +420 571 117 858
E-mail: obchod@estelar.cz

youtube  YouTube facebook

 český výrobek, 3 roky záruka

↑ nahoru