Rozšiřující moduly

  • Přídavné moduly jsou určeny k osazení do speciálního slotu v docházkových terminálech nebo přístupových jednotkách pro rozšíření jejich možností nebo použití ve speciálních aplikacích.
  • Do každého terminálu lze osadit pouze jeden rozšiřující modul (např. OEZS1), který nelze kombinovat s připojením ER80.
Objednací kód Popis
OEZS1 Přídavný modul k propojení do EZS rozhraním WIEGAND. Používá se k přenosu kódu karty do ústředny EZS, kde probíhají činnosti dle nastavených práv.
Např.: při příchodu prvního zaměstnance se provede odstřežení objektu.
Ústředna musí být vybavena vstupním portem pro čtečku WIEGAND.
BIAS Doplňující modul pro definování klidového stavu sběrnice G-link (RS485), používí se na vzdáleném konci sběrnice, kde u poslední jednotky nastaví správné napěťové úrovně datových vodičů.
OTMP Přídavný tamper modulu (infra optické snímání) pro hlídání neoprávněné manipulace se čtečkou, pro četčky EDK4x-RS-OEM.
FTxxx-POE Rozšiřující modul pro terminály FT500 pro přímé napájení PoE z aktivního switche (48 V DC), nelze doplnit dodatečně, zadejte při objednávce terminálu.
CTA03 Expander pro připojení více čteček do jednoho portu řídíví jednotky nebo pro převody datových formátů (např. WIEGAND na USB nebo RS232), možno využít také jako opakovač signálu k prodloužení vzdálenosti čtečky od řídící jednotky.

 

Měření ESD

měření ESDVe spolupráci s programem Docházka je možné použít terminály FT500 pro měření ochrany před elektrostatickým výbojem (obuv, oděv) při vstupu do prostor vymezených pravidly ESD. Ve spojení s turniketem kontroluje terminál průchod do prostor podle nastavených paramentrů.

Pro samotné měření je možnépoužít libovolné testovací zařízení, které na výstupu disponuje rozpínacím kontaktem. V případě zájmu žádejte podrobnější informace.

Generátor kontrol

Generátor namátkových kontrol zaměstnanců. Modul se instaluje mezi terminál a turniket. Podle nastavené četnosti bude náhodně (nestranně) vybráno procento osob, které se musí podrobit kontrole při odchodu z práce.

RDM4 obsahuje vstup pro signál od řídící jednotky či terminálů, kterým se aktivuje vstupní relé. Nesepne však v případě výběru ke kontrole, kdy naopak bude aktivováno druhé relé pro signalizaci provedení kontroly. Na druhé relé může být napojena například siréna nebo světelná signalizace.

 

Fotografie

Servisní podpora

Konfigurátor

E-shop

Kontakty

Potřebujete poradit s výběrem správného výrobku? Kontaktujte nás.

ESTELAR s. r. o.
Palackého 744/1, 769 01 Holešov

Tel.: +420 573 394 894
Tel.: +420 571 117 858
E-mail: obchod@estelar.cz

youtube  YouTube kanál  facebook

↑ nahoru