Dálkové ovládání

Bezdrátové ovládání s dlouhým dosahem

Sestava přijímače WRR a vysílač WRT v podobě klíčenky slouží pro dálkovou bezdrátovou identifikaci se zpracováním v návazném zařízení. Použití pro vjezdy na parkoviště, do garáží, otvírání dveří na velkou vzdálenost apod. Každý vysílač je personifikovaný, tj. má jedinečné ID podobně jako karta. Každé tlačítko vysílače může mít specifickou funkci pro otevření vjezdové nebo výjezdové závory, otevření/zavření apod. Výstupem pro ovládání koncového zařízení je spínací kontakt relé v řídící jednotce přístupového systému, kterou je třeba objednat samostatně dle konkrétních požadavků.

Objednací kód Popis
WRR-22-W rádiový přijímač, 2x výstup WIEGAND 26, dosah max. 30 metrů
WRR-44-W rádiový přijímač, 4x výstup WIEGAND 26, nastavitelný dosah 0,2 ÷ 60 metrů
WRT rádiový ovladač (vysílač), 4 tlačítka, obsahuje také RFID čip kompatibilní se čtečkou HID-Pyramid (nebo jiný dle požadavku)

 

Popis funkce:

Dálkové ovládáníPřijímač má 2 nebo 4 výstupy WIEGAND 26 bitů, na nichž odesílá ID číslo vysílače do řídící jednotky přístupového systému. Jednotlivé datové kanály (výstupy WIEGAND) mohou být programovány pro jednotlivá tlačítka na ovladači. Stiskem konkrétního tlačítka na ovladači se tak simulováno načtení ID na konkrétní čtečce přístupového systému. V historii přístupového systému je vidět kdo provedl otevření a kterým tlačítkem ovladače. Také lze libovolně definovat přístupová oprávnění jako pro běžné ID karty.

Pro zpracování dat musí být použita jednotka s odpovídajícím počtem vstupů:

  • AL20 - lze využít 1 tlačítko s přijímačem WRR-22-W
  • AL40E - lze využít 2 tlačítka s přijímačem WRR-22-W
  • AL40E - lze využít 4 tlačítka s přijímačem WRR-44-W
  • docházkové terminály s provedením W lze využít 1 tlačítko 
  • katalogový list

Fotografie

↑ nahoru