Spuštěn nový E-shop + originální kalendář

Vážení obchodní přátelé,

spustili jsme pro vás nový E-shop na webu http://www.acsline.cz/ . Nakupujte docházkové a přístupové systémy rychle a pohodlně! Náš E-shop je určen jak pro koncové zákazníky, tak pro montážní a partnerské firmy.

Objednávat lze i bez registrace – tento způsob je určen především pro koncové zákazníky nebo jednorázové nákupy. Pro opakované nákupy a maximální usnadnění objednávek se, prosíme, zaregistrujte. Registrace Vám zjednodušší opakované nákupy a přinese další výhody.

Obchodní partneři a montážní firmy mohou použít pro přihlášení svou registraci platnou na původní verzi webových stránek (do května 2010). Pokud ještě nejste registrováni použijte registrační formulář . V případě jakýchkoli problémů s registrací nás kontaktujte na aktivace@estelar.cz  

Pro rychlý vstup do E-shopu použijte následující odkaz: shop.acsline.cz . Jméno a heslo pro vstup na zákaznický HELPDESK ( technická podpora) není platné pro vstup na E-shop. Je třeba se zaregistrovat přímo pro E-shop, vyjímku tvoří výše zmíněné registrace montážních firem a obchodních partnerů z původního webu společnosti.

tým společnosti ESTELAR s.r.o.

 

Servisní podpora

E-shop

Kontakty

Potřebujete poradit s výběrem správného výrobku? Kontaktujte nás.

ESTELAR s. r. o.
Palackého 744/1, 769 01 Holešov

Tel.: +420 573 394 894
Tel.: +420 571 117 858
E-mail: obchod@estelar.cz

youtube  YouTube facebook

 český výrobek, 3 roky záruka

↑ nahoru