Kartové spořiče EHS4x nově pro připojení ACS-line/WIEGAND

Nově jsou k dispozici moduly EHS4x pro připojení ACS-line nebo WIEGAND. Je možné je připojit na jednoty AL20/AL40E, nebo k jakékoliv řídící jednotce, která zpracuje datový formát WIEGAND26/32. Tímto rozšiřujeme sortiment kartových spořičů, které jsou k disposici také ve sběrnicovém provedení (EHS4x-RS) pro připojení k jednotce CL700.

Spořiče energie jsou zařízení, které umožní vložení karty a tím vyvolání akce, která trvá po dobu, dokud je karta vložena. Spořič je vždy vybaven čtečkou karet a reaguje pouze na skutečně platné karty. Nelze tedy nahradit vložení karty třeba tvrdým papírem.

Typické použití je v hotelovém pokoji, kdy je elektroinstalace pokoje aktivní pouze v přítomnosti hosta (karta vložena ve spořiči), nebo pro ovládání osvětlení v zasedací místnosti dle její obsazenosti. Spořič ovládá navázané rozvody pomocí interního spínacího relé (případně relé v řídící jednotce).

Modul EHS4B - kartový spořič EMmarin (125 kHz), připojení ACS-line/WIEGAND
Modul EHS4M - kartový spořič MIFARE (13,56 MHz), připojení ACS-line/WIEGAND

Připomínáme při této příležitosti navázání úzké spolupráci s firmou OBZOR, pro dodávky designového krytování čteček a kartových spořičů systému ACS-line. Pro vzájemnou spolupráci byla vybrána v současnosti oblíbená řada Decente. Do této produktové řady lze jednoduše zabudovat elektroniku čteček a spořičů systému ACS-line, pro řešení nejen hotelových systémů v jednotném designu čteček a ostatních instalačních prvků.

Servisní podpora

E-shop

Kontakty

Potřebujete poradit s výběrem správného výrobku? Kontaktujte nás.

ESTELAR s. r. o.
Palackého 744/1, 769 01 Holešov

Tel.: +420 573 394 894
Tel.: +420 571 117 858
E-mail: obchod@estelar.cz

youtube  YouTube facebook

 český výrobek, 3 roky záruka

↑ nahoru