EHS4-DECENTE
EHS4-DECENTE
EHS 4 ks
EHS 4 ks
EHS4-SOLO
EHS4-SOLO
EDK4B-OEM
EDK4B-OEM

EHS4B-RS-OEM spořič energie sběrnicový

Sběrnicový spořič energie (kartový spínač) se čtečkou karet EMmarin, pro zabudování do libovolného krytu. Připojení na sběrnici G-link

Objednací kód: EHS4B-RS-OEM

Cena bez DPH: 3 550,00 Kč

Cena: 4 296,00 Kč vč. DPH

Informace o ceně: na objednávku, krytování nutno dohodnout předem


Spořič energie je zařízení, které umožní vložení karty a tím vyvolání akce, která trvá po dobu, dokud je karta vložena. Spořič je vybaven čtečkou karet EMmarin (125 kHz) a reaguje tedy pouze na oprávněné karty, nelze tedy nahradit vložení karty třeba tvrdým papírem. Typické použití je v hotelovém pokoji, kdy je elektroinstalace pokoje aktivní pouze v přítomnosti hosta, nebo pro ovládání osvětlení v zasedací místnosti dle její obsazenosti.

Pracuje vždy v součinnosti s řídící jednotkou CL700. Připojuje se na sběrnici G-link.Vložení platné karty může být datově přeneseno v rámci sběrnice a vyvolat sepnutí relé kdekoliv v celém systému (např. v silovém rozvaděči). Spořič samotný obsabuje relé, které spíná výstup napájecího napětí +12V, při požadavku na bezpotenciálový kontakt je třeba zadat v objednávce.

Montuje se na instalační krabici KU68.
Požadavek na zabudování do konkrétního krytu je nutné předem konzultovat.

Omezení potisku karet:
Z důvodu IR vnitřního senzoru pro vložení karty existuje omezení pro použití karet opatřených potiskem. V místě senzoru nesmí být karta opatřena tmavým celoplošným potiskem. Tmavá barva pohlcuje záření senzoru a není zajištěna spolehlivá funkce celého zařízení. Z tohoto důvodu prosím konzultujte grafický návrh potisku karet, které budou používané ve spořičích EHSx.

EHS4B-RS-OEM spořič energie sběrnicový se vyskytuje v kategoriích:


Související zboží

Karta bezkontaktní EMmarin

Bezkontaktní karta EM4102 - 125 KHz, ISO, 0,8 mm, ...

Cena bez DPH: 55,00 Kč
Cena: 67,00 Kč vč. DPH

CL700 - řídící jednotka (až 32 dveří na společné sběrnici)

Řídící jednotka CL700 v plechovém krytu 244x187x62 ...

Cena bez DPH: 15 900,00 Kč
Cena: 19 239,00 Kč vč. DPH

↑ nahoru