Stolní čtečka bezkontaktní, připojení USB
Stolní čtečka bezkontaktní, připojení USB

RD3B+ stolní čtečka bezkontaktní EMmarin, připojení USB, s konfiguravatelným výstupem dat

Nová bezkontaktní čtečka RD3B+ vychází z obecné funkcionality čteček RD3x. Obsahuje rozšířené možnosti pro použití v hotelových systémech a dalších aplikacích, viz. popis níže.

Objednací kód: RD3B+

Cena bez DPH: 2 800,00 Kč

Cena: 3 388,00 Kč vč. DPH


Stolní čtečka (personifikátor) bezkontaktních médií 125 kHz. Používá se pro zadávání identifikátorů do databáze, dále jsou dobrým pomocníkem při běžné práci, např.: pro rychlé vyhledávání. Další využití těchto snímačů je pro přidělování návštěvních karet na vrátnicích a recepcích, pro vydání karty hostům při ubytování v hotelu nebo pro platbu odebraného jídla kartou ve stravovacích systémech. Připojení a napájení přes USB (délka kabelu 180 cm).

Při použití v programech systému ACS-line (ADS, APS, JSW) fungují napřímo přes virtuální sériový port. Ke čtečkám je možno objednat SW driver (RD_SERVICE), který umožní libovolné použití všude tam, kde je třeba načítat ID média pro další zpracování. Driver vloží načtený kód do bufferu klávesnice nebo do TXT souboru.

Varianta "plus" rozšiřuje možnosti pro použití v dalších aplikacích, kde je třeba konvertovat a formátovat datový výstup pro potřeby zpracování v jiných systémech, nebo zajištění jednotné intepretace načteného kódu média. Součástí dodávky čtečky je dokumentace pro uživatelské nastavení a popis ovládání světelné a zvukové signalizace na čtečce. K dispozici také pro montáž na stěnu – specifikace ERD3B.

Stažení USB driveru pro systém Windows

RD3B+ stolní čtečka bezkontaktní EMmarin, připojení USB, s konfiguravatelným výstupem dat se vyskytuje v kategoriích:


Související zboží

ERD3B - nástěnná čtečka bezkontaktní EMmarin, připojení USB

ERD3B - USB čtečka EMmarin v krytu EDK4, USB

Cena bez DPH: 3 400,00 Kč
Cena: 4 114,00 Kč vč. DPH

↑ nahoru